Hradecký deník se rozhodl ve spolupráci s tímto studiem krásy dát šanci všem svým čtenářkám a čtenářům, aby si splnili sen, prožili den v péči odborníků, nechali si poradit a vylepšit svůj vzhled.

Stačí se přihlásit do soutěže, být jednou či jedním z vyvolených, a můžete projít stejnými změnami zevnějšku jako modelka na fotografiích.

Profesionální pracovnice z kadeřnictví Perfekt doporučí správný střih, vhodnou barvu a postarají se o vaše vlasy. Vizážistka vás nalíčí a poradí, jakými zásadami se při zkrášlování obličeje máte podle barevné typologie řídit.

Celkovou proměnu pak završí návštěva butiku Lola Pelle Fashion, kde vám odborníci poradí, jaké oblečení vybírat do svého šatníku tak, aby ladilo s vaším osobním stylem.

„Dnešní doba nás směruje k dokonalosti, ale jen málo žen ví, jak krátká a snadná cesta k tomuto úspěchu vede. Přiznejme si, že chceme být krásné, a to v každém věku,“ vzkazuje vizážistka Radka Setrmajerová.

Pokud i vy toužíte po změně pod taktovkou odborníků na krásu a je vám více než patnáct let, zapojte se do soutěže. Své přihlášky se jménem (věkem; mírami; větou, proč právě vy byste chtěli projít proměnou) posílejte na e-mail martin.brabec@denik.cz a nezapomeňte připojit své fotografie obličeje a postavy. Uzávěrka přihlášek je v neděli 28. června.

Poté čtenáři Hradeckého deníku zvolí na webových stránkách několik šťastlivců, kteří projdou proměnou. Absolutní vítěz proměn pak získá celkovou proměnu a dárkový balíček od Wellness Perfekt.

LENKA KAŠPAROVÁ