Láká vás okusit pěti nebo desetikilometrovou trať centrem města? Chcete si také otestovat, jak na tom jste?

Ve spolupráci s hlavním partnerem závodu, pramenitou vodou Rajec, jsme pro vás připravili soutěž o startovné na tento závod a další běžecké ceny.

Odpovězte správně na níže uvedenou soutěžní otázku a vyhrajte 2 x startovné na RunTour Hradec Králové 2015 + běžecký balíček obsahující funkční sportovní tričko, běžecké tkaničky, potítko a pitný režim.

Soutěžní otázka: Kdo jsou v nové kampani značky Rajec „Blázni"?
a) Lidé, kteří chodí běhat v extrémním počasí
b) Lidé, kteří chodí běhat v noci nebo brzo ráno
c) Lidé, kteří nechodí běhat a raději zůstanou doma
(Nápovědu hledejte na webu www.rajec.com/beh/cz)

Správnou odpověď pošlete do čtvrtečních (28. 5.) 18 hodin na e-mail jan.pruska@denik.cz. Připojte svoje telefonní číslo a adresu, na kterou vám zašleme v případě vylosování výhru.

Jízda na kánoi, na dvojkole i pěšky. Netradiční závod v Novém Bydžově startuje příští víkend

Nový Bydžov - Běh, jízda na dvoukole a plutí v kanoi. To je trojice disciplín, ve kterých mužské, ženské či smíšené dvojice tradičně soutěží na netradičním závodě Mekkamen v Novém Bydžově. Celková trasa měří kolem 12 kilometrů.  Většinu tým ujede na dvojkole, plavba lodí měří 800 metrů a běh dvakrát 400 metrů. Start i cíl je v klubu Mekka. „Sranda" triatlon začíná v sobotu 6. června a každoročně se těší velmi vysoké účasti. Díky Deníku se závodního klání můžete zúčastnit v roli soutěžících i vy.

Startovné v sobě zahrnuje guláš a limonádu na posilnění, zapůjčení kanoe a dvojkola, a ti nejlepší se samozřejmě dočkají věcných cen. Jak startovné získat? Stačí se zapojit do naší soutěže a odpovědět na velmi jednoduchou otázku, která zní: „Která kapela letos vystoupí na afterparty po konání závodu Mekkamen 2015 v Novém Bydžově?" Poradíme vám, že nápovědu můžete najít třeba na facebookovém profilu závodu Mekkamen.

Své odpovědi posílejte ve čtvrtek (28. 5.) do čtyř hodin odpoledne na tuto e-mailovou adresu: veronika.skrivanova@denik.cz a nezapomeňte připojit své kontaktní údaje a do předmětu zprávy napsat heslo Mekkamen. Vylosovaného výherce, který získá startovné pro dvoučlennou hlídku, včas o výhře informujeme. Hodně štěstí!