Soutěž se odehrávala jako tradičně v Servisním tréninkovém centru Škoda Auto v Kosmonosech. Celkem se celostátního finále zúčastnilo 68 žáků. Byli mezi nimi i žáci hradecké SOŠ a SOU Voleclova. Soutěž byla vyhlášena pro žáky 3. ročníků oborů automechanik, autolakýrník a karosář a 4. ročníku oboru autotronik. Budoucí automechanici (celkem 28 soutěžících), autolakýrníci (celkem 12 soutěžících), karosáři (celkem 14 soutěžících) a autotronici (celkem 14 soutěžících) v průběhu velice náročné soutěže prokazovali odborné znalosti a dovednosti.

Z žáků hradecké školy Vocelova se nejlépe umístil Josef Hašek (obor karosář) a Martin Modřanský (obor autolakýrník) oba na krásném 4. místě. Zdeněk Tejchman (obor autotronik) na 7 místě a Matěj Beneš (obor automechanik) na 25. místě.

„K dobrému umístění našich žáků bezesporu přispěla příprava od všech zainteresovaných učitelů odborného výcviku, učitelů odborných předmětů, spolupráce s firmami, ale především snaha našich žáků důstojně reprezentovat naši školu,“ nechal se slyšet učitel teoretického vyučování na SOŠ a SOU Vocelova Lukáš Pozler.