Tenisový turnaj čtyřher umělců, sportovců a podnikatelů, který se poslední květnovou sobotu uskutečnil na hradeckých kurtech, nezapomněl ani na charitu.

Peníze získané tombolou putují opět na pomoc ohroženým dětem. „Vybrat se nám podařilo celkem 18 400 korun," řekl ředitel turnaje Přemysl Krupička.

„Jejich adresátem se stala již potřetí Nadace Naše dítě, která pomáhá týraným, zneužívaným, ohroženým, opuštěným i handicapovaným dětem," dodal.

Nadace už dar s povděkem kvitovala. „Ředitel turnaje nás oslovil zhruba před měsícem s milou zprávou, že letošní výtěžek z turnaje se rozhodl věnovat naší organizaci, což jsme s velkou radostí přijali," říká ředitelka nadace Zuzana Baudyšová.

„Peníze použijeme na ochranu ohrožených dětí v České republice," dodala.

Letos se na PPS advokáti VIP Cupu 2013, jak se turnaj jmenoval, sešla téměř stovka hráčů. Kromě podnikatelů a sportovců se zúčastnily i známé osobnosti.

Zahrát si přijela i Česká Miss Earth 2013 Monika Leová a finalistka letošní České Miss Denisa Grossmannová. obě vybojovaly pěkné páté místo.

Dále se turnaje zúčastnili Marie Retková, Jiří Krampol, Pavel Trávníček, Stanislav Hložek, Roman Skamene, pokerový hráč Martin Stazsko, olympijský vítěz Aleš Valenta, místopředseda Evropského parlamentu Ing. Oldřich Vlasák, televizní komentátor Martin Hosták, modelka Michaela Štoudková a mnoho dalších.